Reference

Pulzní magnetoterapie Renaissance získala od doby svého vzniku jenom v České republice již více než dvacet tisíc spokojených zákazníků. Jsou mezi nimi domácnosti i lékařská zařízenírehabilitace, velké nemocnice, seniorské ústavy, zařízení pro handicapované, ordinace praktických lékařů, sportovní kluby, lázně…

V našem archívu naleznete odborná videa o magnetoterapii, zkušenosti uživatelů, děkovné dopisy a kladná vyjádření od předních lékařů.

S růstem poptávky (domácí i zahraniční) se zvyšují i požadavky na výrobu. Vzhledem k tomu, že výroba magnetoterapie Renaissance probíhá podle všech standardů EU, kladených na lékařské přístroje, dostaly se produkty společnosti ZES Brno do nabídky na tak prestižních a náročných trzích jakými jsou Anglie, Německo, Francie, Belgie, Španělsko. Obchodní úspěch ale nejlépe osvědčují naši distributoři a prodejci v řadě evropských zemí: 

„Slovinsko patří k zemím s velkou oblibou magnetoterapie. Proto i nabídka nízkofrekvenční terapie je poměrně široká, včetně domácí produkce. My jsme si ovšem vybrali Renaissance. Důvod? Spolehlivost, design, dobrá marže.”
Natalia Logar, Slovenia

„ … zatím nejlepší produkt v našem systému přímého prodeje. Náročnější v přípravě, o to úspěšnější u klientů ”
Agnieszka Szerba, Poland

„Velmi si slibujeme od trhu ve Francii a Belgii. Podstatné bylo, že produkty Renaissance odpovídají všem zdejším předpisům, jsou vybaveny francouzskými návody a splňují velké nároky na kvalitu i vzhled.”
Razack Koubay, Belgium