Značka Renaissance®

Vývoji regeneračních a léčebných magnetoterapeutických kompletů řady RENAISSANCE® předcházel dlouhý a náročný vývoj. Výsledkem je magnetoterapie, která obstojí nejen v profesionálním nasazení, ale je i dostatečně účinná a přitom jednoduchá na obsluhu při samoléčbě a domácí aplikaci.

Výhodou systému Renaissance je, že byl původně určen pro nemocniční a klinické použití. Odtud pochází i jeho odolnost, vysoká kvalita použitých materiálů a možnost opakovaného, intenzivního nasazení. K domácímu užívání jej pak předurčuje přehledná a snadná obsluha, bezpečnostní nastavení a velký rozsah možnosti využití.

Značka Renaissance využívá vlastního generátoru kombinovaného s širokou řadou aplikátorů, vhodných pro konkrétní potřeby zákazníka. Generátor magnetických pulsů Renaissance je optimalizován na vytváření nejvhodnějšího rozpětí frekvence, samozřejmostí je možnost její regulace spolu s dobou aplikace v některém z jedenácti základních programů. Aplikátory pak umožňují „exponovat“ léčivé magnetické pole přesně do míst potřeby. Aplikátory Renaissance lze použít od bodového lokálního účinku přes celoplošné, lůžkové aplikace až po „hloubkové“ kruhové aplikátory.

Důkazem úspěchů magnetoterapie Renaissance je opakované pořizování další aplikátorů u stávajících zákazníků i rychlé rozšiřování prodeje těchto užitečných pomocníků zdraví v Evropě i v zámoří.