Pulzní magnetoterapie

Pulzní magnetoterapie se stává v posledním desetiletí velmi populární alternativní léčebnou metodou. Rozhodujícím zlomem bylo vyvedení technicky náročné nízkofrekvenční pulzní magnetoterapie z lékařských klinik do domácího používání. Drahá klinická zařízení náročná na obsluhu byla přizpůsobena domácím podmínkám se snadnou obsluhou a podobnými účinky

Dnes je léčba magnetickým polem – magnetoterapie, v odborných kruzích pokládána za bezpečnou a velmi účinnou fyzikální léčebnou metodu. Často bývá také nazývána „léčebnou metodou jednadvacátého století“. Nejedná se ovšem o používání jednoduchých statických magnetů (náramků, bandáží nebo řetízků),  ale o použití vysoce účinné léčby nízkofrekvenčním pulzním magnetickým polem. Hojivá a regenerační síla elektromagnetické energie byla donedávna využívána především v klinické praxi nemocnic a profesionálních rehabilitačních zařízeních. Dnes je i díky mnohaletým zkušenostem, práci a vývoji ve společnosti ZES Brno, a.s. pulzní magnetoterapie dostupná v domácí péči.

Magnetoterapeutické přístroje Renaissance® se staly oblíbeným a vyhledávaným produktem úspěšným nejen v medicínské distribuci, ale i v přímém prodeji. Domácím uživatelům přináší úlevu v mnoha směrech a autorizovaným prodejcům v oblasti přímého prodeje vysokou rentabilitu.